Senność, zmęczenie oraz tkliwość piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Kochałam się z swoim chłopakiem bez zabezpieczenia dzień po okresie, dodam że miałam wtedy bardzo dużo stresu i mogło coś pójść nie tak po tym czasiepo owulacji dostałam lekkiego plamienia tak przez trzy dni, potem powiększone tkliwe piersi, senność, zmęczenie, nogi zaczęły mi puchnac, dziwne przelewa ie się w brzuchu, poczułam nawet takie łaskotanie w podbrzuszu, po czym dostałam okres, czy to może być ciąża?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Aby się tego dowiedzieć powinna Pani wykonać test ciążowy. Ewentualnie można wykonać badanie bhcg z krwi i udać się na wizytę do ginekologa w celu interpretacji wyniku.