Serowata wydzielina z pochwy po stosunku

Proszę o pomoc. Kilkakrotnie miałam już problem z tą dolegliwością, brałam leki dopochwowe i objawy ustępowały Tym razem znów objawy mam podobne tylko lżejsze, ale chciałabym wyleczyć to do końca, ponieważ mój partner zaczyna mówić, że po stosunku pieką go jego genitalia. Mi osobiście nic się nie dzieje oprócz serowatej, białej, bez zapachu wydzieliny. Nie swędzi mnie ani nie piecze, jedynie co to widzę tą grudkowatą wydzielinę na moim partnerze po stosunku. Czy to grzybica?

Piotr Pilarski

Objawy wskazują na grzybicę. Sugeruję wizytę u ginekologa. Konieczne będzie stosowanie leków przeciwgrzybiczych ewentualnie posiew.

Pozdrawiam.