Serum alanine aminotransfereaze

Dzien dobry odebralem wlasnie wyniki testu watroby sa nastepujace I czy moglbym dostac w skrocie opis tych wynikow ktore sa zle Ast 41, Serum alanine aminotransfereaze 43 Serum lactate dehydrogenase 389 Serum gamma glutamyltransferase 410 Bilirubin 6 Dziekuje

Bez podania norm nie odpowiem na to pytanie. Trzeba mieć świadomość tego, że każde laboratorium może mieć różne normy w zakresie tych badań (zależy od aparatu, próbek normatywnych).