Zażycie dwóch dawek Escapelle a wyniki badań

witam, Mam pytanie odnosnie moich wynikow badan, a wlaciwie biblirubinie całowitej ktora u mnie wynosi 45,60 umol co badzo mnie nie pokoji. ast mam w normie bo 13, alt 12. W ciagu ostatnich 3 misiecy zazyłam dwie dawki lekiu escapelle, ostatnia 3 tyg temu, czy te zle wyniki moga byc spowodowane tym lekiem dodam ze mam 18 lat .Bardzo prosze o pomoc

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, może istnieć związek ze stosowanie leku Escapelle a podwyższonym poziomem bilirubiny. Mimo wszystko inne przyczyny takie stanu powinny zostać również wzięte pod uwagę, dlatego należy zgłosić się do lekarza, konieczne może się okazać wykonanie badań kontrolnych i wdrożenie dalszej diagnostyki.