Zastosowanie dwóch tabletek Escapelle podczas jednego cyklu

Witam, W ciagu jednego cyklu owulacyjnego przyjelam 2 tabletki Escapelle. Pierwsza przyjelam 24.04 w ciagu 24h- dni plodne, stosunek przerywany, brak wytrysku. Natomiast druga wzielam 1.05 w ciagu 14h- dni nieplodne, wytrysk w srodku. Czy tabletki zadzialaly prawidlowo? Czy moga wystapic u mnie jakies wyjatkowo zlosliwe skutki uboczne? Wiem, ze to bomba hormonalna i calkiem rozreguluje mi cykl, ale to byla koniecznosc.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tabletki te nie mają 100% skuteczności, z czym należy się liczyć. Zawsze po ich zastosowaniu należy wykonać test ciążowy. Wszystkie możliwe skutki uboczne wymienione są w ulotce dołączonej do leku.