Siedzenie przed komputerem a skolioza i chore nerki

witam np jak będę po operacji skoliozy i będę miał chore nerki i będę miał dializy to czy np będę mógł siedzieć przy komputerze, czy wogólę będę mógł siedzieć (jak będę mógł to ile) czy czegoś nie będę mógł robić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu odpowiedzi na postawione pytania należałoby zapoznać się z pełnym obrazem klinicznym. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.