Zaburzenia widzenia a siedzenie przy komputerze

Dzisiaj przez przypadek zasłoniłam ręką oko lewe- na prawe widziałam super. Potem zrobiłam odwrotnie- ale na oko lewe widzę gorzej. Nie mogłam nawet przeczytać tytułu książki. Dziś siedzę 5 godz. przed komputerem. Czy to może być jakaś wada wzroku czy raczej od komputera. Pozdrawiam

Witam,
może być jak najbardziej zmniejszona ostrość wzroku w jednym oku.
Wskazana jest wizyta u okulisty.
Komputer również może osłabiać ostrość wzroku, ale raczej w obu oczach jednoczasowo.

pozdrawiam!