Torbielowatość nerek i podwójny UKM nerki u płodu w 35. tygodniu ciąży
Jestem w 35 tc, u mojego dziecka wykryto torbielowatość nerek i podwójny ukm prawej nerki. Torbiele się nie powiększają a nerki sa wydolne i funkcjonują. Jakie jest ryzyko dla dziecka po porodzie i w jaki sposób sie to leczy?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam1
Na podstawie załączonego opisu nie można wypowiedzieć się na temat ewentualnego rokowania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.