Podejrzenie podwójnego UKM lewej nerki

witam , dzisiaj na usg wykryto mi podejrzenie podwojnego ukm szczegolnie lewej nerki , ale lekarz nie powiedział mi co to ...Bardzo prosze o wyjasnienie

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to zmiana polegająca na tym, że zamiast jednego ukm są dwa w jednej nerce, prawdopodobnie od dzieciństwa. Proszę udać się do urologa celem ustalenia odpowiedniego postępowania.