Siemie lniane a skuteczność tabletek antykoncepcyjnych u 25-latki

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne o godz 19, ok godz 20-21 pije siemie lniane tzn dwie lyzki nasion zalewam wrzątkiem i pije jak wystygnie z odrobina mleka. Czy to może obnizac skuteczność badz ograniczać wchłanianie tabletki??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.