Silne bóle brzucha z biegunką i bólem głowy

witam, po przylocie od uk zauwazylam u siebie ze mam silne bole brzucha poloczone z biegunka , mdlosciami i silnym bolem glowy w 1 dniu okresu. w polsce nie mialam az tak silnych boli brzucha a mdlosci i boli glowy wogole. czy to moze byc spowodowane wyjazdem do uk i zmiana klimatu czy choroba np endometrioza? zauwazylam tez ze po braniu luteiny od 16-25 dnia cyklu bole brzucha i glowy sa znacznie slabsze a mdlosci i biegunka nie wystepuja. luteine bralam dopiero w poprzednim cyklu.
ponad rok temu

Prezentowane przez Panią objawy najprawdopodobniej nie maja bezpośredniego związku z pobytem w Anglii. Z podanych przez Panią informacji nie można niestety określić jednoznacznej przyczyny dolegliwości. Proponuje udanie się do ginekologa.