Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Silne bóle głowy i klatki piersiowej

Witam ostatnio mialem silne bole glowy i klatki poersiowej Robilem badania krwi i tomografie głowy wszystko jest dobrze lekarze stwierdzili ze to nadcisnienie i ze zabuzenia psychiczne tetaz biore diuver do pzp mam termin dopieero na stycznia mam silne bule w klatce rece mi dretwieja bol przeszywa mbie az do plecow ikarku mam mdlosci i zawroty glowy tak jest co drugi dzien albo codzien lekarze u nas juz mnie nieprZyjmuja bo chodze codziennie czuje sie okropnie co robic w jakim kierunku sie leczy
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Wygląda na to, że dominują u pana objawy natury psychiczno-emocjonalnej. Lek Diuver nie jest zły, ale raczej stosowany u starszych pacjentów. Proszę zmienić lekarza POZ i może zainwestować w wizytę u lekarza psychiatry, albo u psychologa poza NFZ, czyli prywatnie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy