Silne bóle głowy, omdlenia i zaburzenia widzenia a wynik rezonansu magnetycznego
Dzień dobry, moja żona 22l ostatnio miała bardzo silne bóle głowy, omdlenia, zaburzenia widzenia, drętwienie dłoni i rok, światłowstręt. Od zawsze miała migreny. Po takim nasilaniu się tego bólu głowy zdecydowaliśmy o badaniu rezonansem magnetycznym. Dziś otrzymaliśmy opis badania: "Przyścienne zgrubienia śluzówki w zachyłku zębodołowym lewej zatoki pozostałe zatoki przynosowe prawidłowe w obrazie MR" Co to oznacza? Reszta w wyniku badania jest "bez zmian"-czyli chyba dobrze. Proszę o odpowiedź

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Pytanie należy zadać laryngologowi lub neurologowi w gabinecie. Wynik badania nie daje odpowiedzi odnośnie Pana dolegliwości.
Sugeruję udać się wraz z wynikiem do lekarza zlecającego badanie lub neurologa w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.