Silne bóle głowy po lewej stronie i drobne ogniska

Zaczęło się od silnych bóli głowy po lewej stronie głowy, zrobiłam tomograf i po przeciwnej stronie wyszedł kostniak który został usunięty 23 listopada, wszystko przebiegło dobrze. Teraz kontrolne badanie rezonansu i w wyniku m in Dwa drobne ogniska śr do 2,5 mm w istocie białej lewego płata czołowego , hiperintensywne w T2 i Flair , nie wzmacniające się kontrastem - naczyniopochodne ? podemielinizacyjne ? Poza tym bóle głowy nie przeszły, Bardzo proszę o jakąś chociaż mała pomoc Dziękuję ba

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisane zmiany są nieszkodliwe, na pewno nie stanowią przyczyny bólu głowy. Może to migrena albo bóle napieciowe? Mogę jedynie poradzić kontrolę u innego neurologa i modyfikacje leczenia, próbowanie innych środków.
Pozdrawiam