Silne bóle głowy po lewej stronie i drobne ogniska
Zaczęło się od silnych bóli głowy po lewej stronie głowy, zrobiłam tomograf i po przeciwnej stronie wyszedł kostniak który został usunięty 23 listopada, wszystko przebiegło dobrze. Teraz kontrolne badanie rezonansu i w wyniku m in Dwa drobne ogniska śr do 2,5 mm w istocie białej lewego płata czołowego , hiperintensywne w T2 i Flair , nie wzmacniające się kontrastem - naczyniopochodne ? podemielinizacyjne ? Poza tym bóle głowy nie przeszły, Bardzo proszę o jakąś chociaż mała pomoc Dziękuję ba

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Opisane zmiany są nieszkodliwe, na pewno nie stanowią przyczyny bólu głowy. Może to migrena albo bóle napieciowe? Mogę jedynie poradzić kontrolę u innego neurologa i modyfikacje leczenia, próbowanie innych środków.
Pozdrawiam