Bóle głowy na środku czoła i z tyłu

Witam , od m-ca mam bole glowy ,na srodku czola oraz z tylu oraz czasami zawroty przy skretach glowy. Zrobilem RM glowyz kontrastem i w opisie znalazlem : pojedyncze, drobne( do 2 mm) podkorowe ognisko podwyższonego sygnału w obrazach T2 i FLAIR w obrębie płata czołowego lewego. Wnioski: Pojedyncze drobne ognisko w istocie białej płata czołowego lewego - najpewniej o charakterze degeneracyjnym naczyniopochodnym. Poza tym obraz MR mózgowia bez widocznych zmian strukturalnych.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza neurologa, po badaniu i analizie wykonanego badania bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.