Silne bóle miednicy po wypadku

Witam Serdecznie!! Mam pytanie ,jestem 11 rok po wypadku.Mam nie zrośniętą miednice z lewej strony .Lekarze już nic nie mogą zrobić!!Ale od miesiaca mam bardzo silne palenie prawej strony miednicy jest to odczucie jak by ktoś przypalał mnie palnikiem.Jest to nie samowity ból.Zrobiłam prześwietlenie . Mam wizytę u ortopedy w połowie czerwca,lecz zaniepokoiło mnie zdjęcie gdyż,pokazały się na nim białe kropki wielkości łepków od kolorowych szpilek,lub zapałek.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie i obejrzenie zdjęcia RTG. Proponuję wcześniej udać się z badaniem do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu i obejrzeniu zmian będzie można określić dalsze postępowanie.