Silne bóle mięśnia sercowego

Witam, mam 19 lat.Tydzień temu obudziłam się przez ból mięśnia sercowego,był na tyle mocny że nie mogłam leżeć i bolało mnie przy oddychaniu teraz boli mnie jedynie kiedy chcę wziąć głęboki taki bardzo głęboki wdech, leżeć mogę jednak kiedy już chcę wziąć bardzo głęboki wdech boli. Mieszka w Anglii i na wszystko dostaje paracetamol do Polski przylecę w październiku i nie wiem czy mam się tym martwić czy też nie? Czy to tylko boli przez nerwy, sama nie wiem, proszę o szybką odpowiedź .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować opisanych dolegliwości bólowych. Zdecydowanie wymaga Pani oceny lekarza POZ oraz wykonania dodatkowych badań, w tym EKG.