Co mógł oznaczać ból w klatce piersiowej po prawej stronie?

Witam obudziłam się nad ranem z okropnym bólem w klatce piersiowej po prawej stronie nie mogłam zrobić głębszego wdechu bo aż kuło. Ból był taki że nie mogłam leżeć na prawym boku ani na plecach bo aż prawa łopatka bolała co to moze być? Czy to zawał?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Raczej nie był to zawał, ale wymaga to weryfikacji u lekarza rodzinnego i wykonania badań dodatkowych jak ekg. Dlatego powinna Pani udać się na wizytę do swojego POZ.