Silne bóle pleców i biodra

mój problem polega na tym,że już bardzo długo bolą mnie całe plecy ból jest potworny najbardziej boli na dole pleców i biodra jest to tak palący ból że nie śpie po nocach już prawie w ogóle przy każdym dotknięciu nawet lekkim czuje ogromny bół na łopatkach powstają jak gdyby twarde kule proszę serdecznie o porade byłam kilka razy u lekarzy w moim mieście ale tylko tabletki i nic więcej dodam że jestem po przebytej chorobie nowo tworowej szyjki macicy którą wykryto w 2013 roku

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność dokładniejszej diagnostyki. Tym bardziej jeśli ma Pani wywiad nowotworowy. Proszę nie bagatelizować objawów tylko ponownie udać się do lekarza POZ. Powinna mieć Pani wykonane RTG kręgosłupa oraz ew. stawów biodrowych.