Silne bóle pleców w okolicy łopatki i karku

Witam mój mąż cierpi na silne bóle pleców okolice lewej łopatki karku i głowy jest po operacji l5 s1 i ma stwierdzoną głęboką lordozę szyjną stracił chęć do życia lekarz rodzinny mu nie pomaga wysyła do psychiatry kiedy naprawdę cierpi możliwe że ma depresję od tego wszystkiego proszę o pomoc co robić jak pomóc gdyż choroby wpływają na nasze życie rodzinne również ja straciłam chęci do życia nie mam pojęcia jak mu pomóc jeszcze raz proszę o jakąś informację poradę. Pozdrawiam.

Witam
Jest to wielowątkowy i obszerny temat i odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY .
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam,

w mojej praktyce w celu uśmierzania bólu stosuję często z dobrym skutkiem hipnoterapię
oraz płytsze stany transoidalne. Mam też specjalne nagrania terapeutyczne antybólowe.
Może jest w Państwa okolicy jakiś dobry psychoterapeuta, który się na tym zna ?
Ale to musi być psychoterapeuta, albo psycholog znający się na hipnoterapii. Nie psychiatra ( przynajmniej na razie) Jednak jak nikogo nie znajdziecie to trzeba pójść do psychiatry, nie ma wyjścia.

Pozdrawiam i życzę zdrowia