Bóle okolicy łopatki

Od długiego już czasu boli mnie okolica lewej łopatki, ból jest tępy, czasami promieniuje do ramienia, łokcia, przypomina to ból kończyn w czasie grypy. Ból przechodzi po środkach przeciwbólowych. Miałam robione ekg, które nic nie wykazało. Ogólnie nic mi nie dolega, wyniki badań są książkowe. Jedyna przypadłość jaka mnie dotknęła to (zdiagnozowana) nerwica lękowa. Poza tym mam skoki ciśnienia i moje serce pracuje za szybko (leki Ramipril i Bisoratio). Mam 42 lata.

Witam.Warto zasięgnąć konsultacji psychoterapeuty ponieważ objawy o których Pani pisze mogą wskazywać na pochodzenie psychogenne.Pozdrawiam