Silne bóle po poronieniu

Witam serdecznie, poznałem dziewczynę wszystko jest ok ale powiedziała mi, że kiedyś jak była z innym chłopakiem to poroniła w 3tyg. Teraz strasznie cierpi co jakiś czas na bóle, podobno są bardzo mocne. Mówi, że wdała się infekcja tak jej lekarz powiedział i że bóle będą wracały, że one będą ciągle. Proszę wyjasnijcie mi wszystko bo pierwszy raz mam styczność z takim przypadkiem

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka i Ew leczenie. Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa