Ból i dyskomfort po poronieniu

Witam. 3 lata temu poroniłam. Od tego czasu podczas badania ginekologicznego odczuwałam dyskomfort i ból. Nie mogłam też używać tamponów, ponieważ bolał mnie brzuch. Lekarz mówił że to tylko w mojej głowie jest, ale żadnych badań nie zrobił. Przez 3lata nie spotykałam się z nikim, ale niedawno kogoś poznałam i podczas seksu odczuwałam ból. Myślałam że jest to związane z długą przerwą i że po pierwszym razie ból przejdzie ale po kilku próbach dalej odczuwam ból. Czy mam iść do innego lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć