Silne bóle po usunięciu pęcherza moczowego z powodu raka
Witam. Mojemu tacie 4 tygodnie temu usuniętą pęcherz moczowy z powodu raka. Ma wyłonioną urostomię, już nie ma drenów w nerkach odprowadzających mocz. Ponieważ bardzo mu się zatykały skrzepami krwi. Na początku wyjęto jeden z lewej nerki i po tygodniu z prawej. Niestety ma silne bóle, praktycznie jak wstanie z łóżka to się zaczyna. Jak leży to trochej jest mu lepiej. Bierze tabletki przeciwbólowe po których na jakiś czas ustępuje. Badanie USG wykazało, że jest wszystko w porządku i że musi boleć

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A w jakim stadium był rozpoznany nowotwór? Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Bez badania oraz poznania większej ilości informacji medycznych nie można dokładnie się wypowiedzieć. Sądzę że należy zmienić leczenie przeciwbólowe.