Silne bóle pod żuchwą z obu stron i bóle głowy

Dzien dobry.Od dwoch lat mam bardzi silne bole pod zuchwa z obu stron i bole glowy.Czuje sie slabo ,zmeczony i mam zawroty glowy.Robilem badania krwi,ob,hormony tarczycowe,.Wszystko w normie.Usg jamy brzusznej,rezonans magnetyczny glowy ,bolerioze.Wszystko w normie.Prosze o pomoc juz nie wiem co robic,a i jeszcze wycialem migdaly majac nadzieje ,ze to moze one sa przyczyna. ania krw,usg jamy brzusznej,koloniskopie ,,gastroskopie,
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Szanowny Panie, sugeruję udać się na konsultację psychoterapeuty, który specjalizuje się w metodach pracy z ciałem. Bóle żuchwy połączone z bólami głowy mogą mieć charakter psychosomatyczny. Konflikty emocjonalne mają często swoje odzwierciedlenie w specyficznych napięciach mięśniowych, które to skutkują odczuwalnym bólem.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski

0

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy