Silne bóle stóp nasilające się podczas chodzenia
Witam, mam od początku września ostre bóle stóp... Jest on tak silny, że uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, nasila się podczas chodzenia, w spoczynku bólu nie odczuwam.... W ubiegłym roku miałam podobnie, wówczas ortopeda stwierdził "zapalenia tkanek miękkich" dostałam leki, bóle już tak SILNE później nie były, aczkolwiek się pojawiały... W tym roku, lekarz ortopeda żadnych zmian na zdjęciu RTG nie widział, co robić - ból nie ustępuje , a ja nie mogę chodzić. Proszę o pomoc.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.