Silne kłucie prawego jajnika podczas okresu

Podczas okresu miałam silne kłucie prawego jajnik a po założeniu spirali czy to w porządku .w czasie okresu pojawiły się sińce pod oczami i sP

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Sińce pod oczami mogą być spowodowane anemią, której przyczyną mogą być obfite krwawienia miesiączkowe. Utrzymujące się dolegliwości bólowe wymagają konsultacji lekarskiej. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa.