Silne łzawienie oczu przy wietrze

Witam, mam problem z oczami, a mianowicie moje oczy silnie łzawią, gdy bezpośrednio na moje oczy działa wiatr, szczególnie zimny. Problem ten pojawia się także przy poruszaniu się z większą prędkością, gdy opływ powietrza jest większy, np. podczas biegania czy jazdy na rowerze. Czy to jest naturalne i ew. jaki jest sposób na poradzenie sobie z tym problemem?

Witam serdecznie. Jest to jak najbardziej naturalna reakcja oczna. Można doraźnie stosować sztuczne łzy aby lepiej nawilżyć gałki oczne.