Silne parcie na pęcherz przy bolesnej miesiączce

Witam Wczoraj wieczorem dostałam okres strasznie bolał mnie brzuch..,robilo mi się słabo było mi niedobrze.Pojechałam na pogotowie.Dostałam zastrzyk ketanol bol minął.Dzisiaj odczuwam bardzo silne parcie na pęcherz,co chwila muszę chodzić do toalety.Dodam ze przeważnie mam bardzo bolesne miesiączki i w dzień owulacji również bardzo boli mnie brzuch i ledwo chodzę.Co może być przyczyną?Czy powinnam wykonać jakieś badania /?

Aleksander Ropielewski

Opisane objawy moga towarzyszyć początkowi menstruacji, jednak bez przeprowadzenia badania przedmiotowego trudno jest mi stwierdzić to jednoznacznie i w przypadku utrzymywania się objawów sugeruję kontakt z lekarzem.