Silne pieczenia skóry w różnych partiach ciała

witam.od kilku lat wrecz odczuwam dziwne pieczenia skory w roznych miejscach ciala.nie jest ono ciagle,po prostu co jakis czas odczuwam pieczenie np reki. mija zazwyczaj do 2 dni , po kilku tygodniach taka sytuacja sie powtarza np.z noga.pieczenie moge porownac do takiego jak po spaleniu przez slonce.przy dotknieciu owego miejsca pieczenie sie nasila.czym to moze byc spowodowane?czy jest to cos powaznego?

Może to być rodzaj pokrzyki. najlepiej będzie jeśli obejrzy Panią alergolog w celu badań diagnostycznych i leczenia.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska