Silne skurcze i bóle nóg a zwyrodnienie kręgosłupa

Dzień dobry jestem mężczyzną msm 42 lata mam stwierdzone zwyrodnienie kręgosłupa mam bóle nóg a od około tygodnia silne nocne skórcze nóg czy to możliwe od kręgosłupa wyniki badań krwi i moczu w normie ekg, test wysiłkowy, echo serca w normie biorę często magnez alkocholu i kawy prawie nie piję czy te skórcze naprawdę powoduje kręgosłup?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.