Silne skurcze mięśni nóg, bóle nerek i zmęczenie

Mam nocne skurcze mięśni nóg. W ciągu dnia ogromne bole mięśni kości stawów. Schudlam ostatnio okolo 10 kg. Sport uprawiam regularnie ale sie nie przetrenowalam. Do tego doszly bole nerek zwlaszcza prawa ( chodzi o bok btzucha i kawalek w strone plecow). Ostatnio mialam infekcje drog moczowych ale dovrze sie wyleczyla i bylo ok. Te bole kosci sa nie do wytrzymania czasem. Boli tez czasami glowa. wieksze zmeczenie mam.Najbardziej boli lewa reka. Co to moze oznaczac ? Jakas choroba ? Jaka ?

Podała Pani bardzo dużo zróżnicowanych objawów, które mogą wskazywać na rozmaite dolegliwości. Zdecydowanie musi Pani udać się do lekarza rodzinnego żeby uzupełnić wywiad chorobowy, np. czy schudła Pani mimo zachowanego, dobrego apetytu? Czy boli Panią cała głowa czy tylko jej część? Kiedy ból głowy jest najsilniejszy? itd. Dokładny wywiad chorobowy trzeba uzupełnić o badania: kliniczne, laboratoryjne i najprawdopodobniej obrazowe. Objawy pasują wstępnie do kilku chorób układowych.