Silne zawroty głowy i wymioty u 56-latki

Witam mam 56 lat jest kobieta od września co mc jestem w szpitalu z silnymi zawrotami głowy i wymiotami nie potrafię ustać na nogach, rezonans głowy ok okulista ok, został laryngolog czy to może być przyczyna?

Silne, napadowe zawroty głowy, o charakterze wirowania otoczenia z wymiotami wskazują raczej na " uszne pochodzenie" dolegliwości.
Samo pojęcie zawroty głowy nie wystarcza do postawienia diagnozy, ważne jest wiele innych cech.