Silny ból głowy u 12-letniej dziewczynki a niedobór neutrocytów i nadwyżka eozynocytów

12-letnia dziewczynka od miesiaca cierpi na bardzo duzy bol glowy.Badania krwi wykazaly niedobor neutrocytow 40,8 przy normie 50-70%,oraz nadwyzke eozynocytow 11,5 przy normie 1-4%.Prosze o mozliwa diagnoze.

Renata GrzechociĹska

Te pojedyncze parametry są niediagnostyczne należy je odnosić do całej morfologii. Jeśli ból głowy występuje już tak długo, sugeruję wykonać tomografię komputerową głowy.