Wyniki badania krwi a prawdopodobieństwo anemii lub białaczki

Dzień dobry, chciałabym się zapytać na co mogą wskazywać moje wyniki badań krwi, ponieważ zaniepokoiły mnie one. Mam 22 lata, jestem osłabiona i mniej jem. Jeśli chodzi o badania zrobiłam TSH (które mieści się w normie), glukozę (również w normie) i morfologię, w której zaniepokoiły mnie: PDW- 18,3 (norma- 8-18), %neutrofile- 46,4 (norma 50-70) oraz %limfocyty- 45,0 (norma 25- 40). Czy może być to anemia, którą miałam w dziecińswie, bądź co gorsza białaczka.. ?

Renata GrzechociĹska

Te pojedyncze parametry są niediagnostyczne i należy je odnosić do całej morfologii. Jeśli pozostałe parametry są w nornie szczególnie RBC(erytrocyty), HGB(hemoglobina) i WBC(białe krwinki) można wykluczyć postawione przez Panią diagnozy.