Silny ból głowy, uczucie zimna i gorąca na zmianę, nudności i stosowanie leków na nadciśnienie

Biorę leki na nadciśnienie,niedawno o 4 w nocy obudził mnie bardzo silny ból głowy ,danego dnia później na zmianę robiło mi się zimno i gorąco,miałam nudności, na zmianę również robiłam się blada i czerwona. Leki wzięłam o stałych godzinach przyjmowania.Co mogło być przyczyną takich objawów? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Lek. Tomasz Budlewski

Czy w tym dniu mierzyła sobie Pani ciśnienie? Jakie wysokości jego były? Czy dodatkowo przyjmowała Pani jakieś leki? Aby móc udzielić jakiejś konkretnej porady należałoby w opisie zawrzeć odpowiedzi na powyższe pytania. Dlatego na ten moment mogę tylko poradzić udanie się z tym problem do Kardiologa, być może konieczne będzie wykonanie badania holter ciśnieniowego