Silny ból jąder i prącia po uderzeniu
witam.zostalem mocno uderzony w pracie po kilku dniach bol minal.wszystko bylo ok.nagle po ponad 2 miesiacach dostalem silny bol pracia i jader urolog zrobil mi usg wykluczyl ze to od uderzenia,przepisal cipronex 500 i ketonal po 2 tyg bol minal.Po 3 miesiacach bol wrocil zastosowalem ten sam zestaw lekow ale nic nie pomoglo przewaznie boli samo pracie jakby ciala jamiste,chodze od urologa do urologa w posiewie nasienia wykryto staphylococcus haemolyticus(k-)im wiekszywysilek tym bardziej boli.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty urologa.
Witam, wydaje się, że należy wykonać dobre USG prącia pod kątem uszkodzenia osłonki białawej ciał jamistych i/lub ewentualnych zwłóknień w ich obrębie (USG z Dopplerem). Pozdrawiam RH