Powiększone jedno ciało jamiste prącia - dlaczego?

Mam wielki problem. Około roku temu, podczas stosunku doszło do tej kontuzji. Objawia się tym, że po stosunku, gdy członek wraca do swojej postaci jedno z ciał jamistych, jakby nie zmieszało się prawidłowo, gdyż odstaje ok 1-2 mm od pozostałych ciał jamistych. Wyczuwalna jest wypukłość. Jest ona miękka, jakby krew się tam zbierała. Najbardziej po stosunku i ogólnie cały czas (wzwód prawidłowy, usg nie wykazało uszkodzenie osłonki białawej) ma kształt ciała jamistego. Nie mam pojęcia co to jest ani mój urolog. Może dlatego usg nic nie wykazało. Było robione w pozycji leżącej a wtedy krew opada. Proszę o pomoc! Może ktoś coś takiego miał? Może pękło ciało jamiste, ale dwa usg tego nie wykazały ani metoda depplera - 4cm/s i 28 cm/s. Może jest jakaś maść na to?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Opisany przez Pana problem może być wynikiem uszkodzenia do jakiego doszło podczas urazu. Niestety w ramach porady internetowej, kiedy nie możemy zebrać pełnego wywiadu, zbadać Pana ani ocenić badań dodatkowych, nie jesteśmy również w stanie postawić kompetentnej diagnozy.
Powinien skontaktować się Pan ze specjalistą urologiem, może jednak innym niż dotychczas. Proszę jednak pamiętać, że jeśli do uszkodzenia doszło w mechanizmie urazu leczenie maścią raczej nie da żadnych rezultatów. Najprawdopodobniej konieczne będzie leczenie przyczynowe.