Brak erekcji po urazie penisa - jak to jest?

Witam, mam 19 lat i chciałbym zadać parę pytań związanych z erekcją członka. Jakieś 3 miesiące zostałem mocno kopnięty w miejsce intymne. Miałem posiniaczonego penisa oraz jądra i lewą nogę w miejscu obok członka. Nie skierowałem się do lekarza, bo uważałem, że nic mi nie jest. Teraz po jakimś czasie mam problemy z erekcją tzn. podczas mocnego podniecenia przy mojej dziewczynie występuje, jednak musi najpierw dojść do dotyku. Obydwoje widzimy i stwierdziliśmy, że penis nie jest tak duży jak przed urazem, poza tym jeśli cały czas się nie podniecam erekcja jest krótkotrwała. Podczas spoczynku w lewej części penisa czuję lekkie kłucie i tak jakby swędzenie z pieczeniem, mam wrażenie jakby w środku doszło do jakiegoś urazu. Czuję że podczas erekcji członek nie wypełnia się krwią jak wcześniej i sam opada. Mam zamiar iść z tym do lekarza jednak prywatnie, ponieważ 2 lata temu byłem normalnie na zabiegu stulejki i odnoszę złe wrażenia co do poczucia spełnienia obowiązku lekarzy. Jest to bardzo krępująca sytuacja dla chłopaka w moim wieku, więc bardzo proszę o jakiekolwiek uwagi i rady. Będę bardzo wdzięczny. Dziękuję z góry i serdecznie pozdrawiam.
19 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Opisane przez Pana dolegliwości w postaci zaburzeń erekcji oraz dyskomfortu/bólu mogą jak najbardziej być wynikiem urazu. Na skutek uderzenia mogło dojść do uszkodzenia zarówno naczyń, nerwów czy ciał jamistych. Zdecydowanie powinien udać się Pan do specjalisty urologa, który zbierze wywiad, dokładnie Pana zbada oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe. Proszę nie lekceważyć problemu, gdyż opisane dolegliwości mogą się na skutek tego pogłębić lub utrwalić.

Polecamy Panu do przeczytania:
http://portal.abczdrowie.pl/urazy-a-impotencja