Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak erekcji i krzywy penis u 43-latka

Witam Pani Doktor, jam mam podobne a nawet takie same objawy. Brak erekcji a jak jest to słaba czasami jest twardy aż mnie boli a jest tak że szybko opada i nie chce się podnieś a we mnie aż buzuje z pod niecenia! chce dodać że mam jeszcze jeden dodatkowy problem z penisem gdyż jest bardzo krzywy i w palcach jest wyczuwalne więzadło a brakuje mięśnia w prąciu a żołędzia mam odkrytego tak mocno ze główkę ciągnie ku dołu a byłem u specjalistów to lekarz się wstydził dotknąć członka w zwisie
MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Wskazana wizyta u chirurga urologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witaj ! To co opisuje pan w związku z krzywizną penisa może być związane z chorobą Peyroniego czyli stwardnieniami w obrębie osłonki białej w ciałach jamistych prącia, ale żeby to zdiagnozować proszę udać się do urologa- seksuologa, bo dalsze leczenie będzie związane z tym specjalistą. Może też wpływać na erekcję . Pozdrawiam.

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy