Krzywy penis, szybki wytrysk i słaba erekcja

witam. mam problem z penisem jest krzywy wystrzelam za szybko czasami go nie czuje jak bym nie mial kontroli nad nim no i opada mam problemy i to bardzo duzy co z tym zrobic??? prosba o dpowiedz mam 30 lat probowalem roznych masci na wydluzenie stosunku ale zawsze konczy sie tak samo wiec je odstawilem czy moglby mi doktor pomoc dziekuje

Witam !
Z pana opisu wynika ,że próbuje pan rożnych specyfików i metod samodzielnie i bez konsultacji ze specjalistą . Dlatego proszę osobiście zgłosić się do lekarza seksuologa osobiście i skontrolować - czy jest to na pewno krzywizna penisa i w jakim stopniu są problemy z erekcją. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Zarówno leczenie wytrysku przedwczesnego, jak i zaburzeń erekcji wymaga osobistej konsultacji z lekarzem seksuologiem, zebrania większej ilości informacji i przeprowadzenia badań diagnostycznych.
Leki dostępne są jedynie na receptę.

Udzielenie Panu pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego.

Pozdrawiam!