Dyskomfort penisa po częstej masturbacji i szybka erekcja

dzień dobry odczówam dykomfort penisa oraz po częstej masturbacji a także mam szybką erekcje trwa to kilka sekund podczas masowania członka prosze o porade z gory dziekuje

Witaj! niestety nie mogę odpowiedzieć wyczerpująca ze względu na temat i satysfakcjonująca bo po pierwsze - wiadomość jest szczątkowa i nie daje obrazu, a po drugie i istotne - proszę zgłosić się do lekarza seksuologa tym problemem. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Prawdopodobnie ma Pan na myśli szybką ejakulację i częstą (być może kompulsywną) masturbację czy uzależnienie od masturbacji. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!