Problemy ze wzwodem, wyciekająca sperma i krzywy penis u 43-latka

Pani doktor mam od 2 lat a w sumie od ponad roku problem ze zwodem,w żaden sposób mi nie staje nawet oralnie a nie wspomnę o wejściu do puchy małżonki a czuje tak ogromną ochotę. zacząłem brać pronomen king i nic! Nawet z rana nie mam po żadnego zwodu chyba że pomasuje członka to stanie ale na chwile, a do kładkę wycieka mi sperma przezroczysta i dodam że mam krzywego i mnie boli prącie jak soi a jak się uda wejść do pochwy to odczuwam delikatny dyskomfort i pieczenie a członek składa się.

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza urologa lub lekarza seksuologa. Konieczne jest osobiste spotkanie, szczegółowy wywiad lekarski, badanie fizykalne prącia i inne. Środki dostępne bez recepty nie leczą zaburzeń erekcji. Konieczne jest odkrycie przyczyn trudności i właściwe leczenie przyczynowe oraz objawowe.

Pozdrawiam!