Silny ból kolana i uczucie blokady

Witam. Mam 46lat. Nigdy nie miałam jakiś szczególnych problemów ze stawami. Od ok. 4 miesięcy rzadko ale przy schodzeniu ze schodów coś jakby zablokowało mi kolano i już nie potrafiłam zejść. Po czasie to rochodziłam i było dobrze. Niestety od 3 tyg. budzi mnie w nocy okropny ból kolana a w dzień pobolewa. Nie mam gorączki, kolano nie jest opuchnięte, rtg nic nie wykazało. Proszę o poradę. Dziękuję Renata

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu wyjaśnienia przyczyny dolegliwości zalecam wizytę u lekarza ortopedy.