Silny ból kolana po dłuższym czasie bez ruchu

Witam. Mam problem z kolanami. Gdy dłużej mam nogę w bezruchu np 1,5h godziny trasy w aucie, to mam ogromny ból w kolanie. Odczuwam go też gdy robie przysiady. Kiedyś ortopeda badał moje kolana usg i miałem jakieś zapalenie. Chodziłem na jakieś naświetlania i brałem jakiś lek podobny do 4flex (czarne opakowanie). Co powinienem teraz zrobić? Czy tabletki litozin pomogą?

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z pojawieniem się w stawie zmian zwyrodnieniowych. Konieczna jest konsultacja ortopedyczna. Preparaty typu litozin mają jedynie działanie wspomagające leczenie.

To objawy zwyrodnienia w stawie rzepkowo udowym. Można stosować suplementy diety "odbudowujace" chrzastke, ale ważne jest redukcja wagi ciała i jazda rowerem