Silny ból okolic brzucha pod mostkiem

Miałem przyciśnięty obszar brzuszny dokładnie pod mostkiem przez około 4minut nie za mocny lecz gdy się poruszyłem poczułem ból,głównie kłucie w górnych partiach brzucha najbardziej pod mostkiem.Do tego stopnia że trudno było mi oddychać,trwało to około godziny po czym zaczęło powoli ustępować ale nie do końca.Przy jakichkolwiek ruchach ból jest odczuwalny nie tak mocny ale pytanie jest co mogło spowodować tak silny ból,początkowo miałem wrażenie że to silny skurcz ale kłucie przy oddychaniu?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę, ponieważ nie wiem czym było spowodowane uciśnięcie oraz nie mogę przeprowadzić badania przedmiotowego. Jeżeli objawy nie będą ustępowały proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam