Silny ból pięt i ostrogi piętowe

Witam. Mam 54 lata i strasznie cierpię z powodu bólu pięt. Prześwietlenie wykazało po dwie ostrogi w obydwu piętach. Zwykłe środki przeciwbólowe, ultradźwięki ani masaże nie pomagają. Wstrzyknięte blokady pomogły na krótko. Ulgę przynoszą tabletki dicloberl retard, ale ich działanie jest tak silne, że bardzo źle się po nich czuje i mam zawroty głowy. Proszę o pomoc, ledwo chodzę.

Szanowny Panie, prosze skonsultować się z ortopedą - jeżeli doelglwiości mają charakter pzrewlekły, a dotchczasowe leczenie jest nieskuteczne - być może trzeba rozważyć wskazania do leczenia operacyjnego. Pozdrawiam