Silny ból pleców w okolicy krzyża i jajnika prawego

Witam, mam pytanie odnośnie owulacji. OM miałam 6 listopada, była bardzo obfita, ale trwała 2 dni. W czse owulacji wystapiło plamienie ciemnobrązowe , od dwóch dni odczuwam bardzo silny ból pleców w okolicy krzyża i jajnika prawego. W dodatku wystepuje duża ilośćć mlecznej wydzieliny. Czy to wynik owulacji, czy ciąza jest mozliwa? W poprzednim cyklu był jeden stosunek przerywany.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża w powyższym przypadku jest możliwa, ale konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa. Badanie lekarskie pozwoli odpowiedzieć na wszelkie pytania.