Ból jajnika większy przy napinaniu połączony z bólem krzyża

K,lat 28,dwie cc,bez nadwagi,aktywna fiz.Od ponad roku ból(określony,jeden punkt)w okolicy prawego jajnika(?)(większy przy napinaniu mięśni),połączony z bólem krzyża i promieniowaniem przez pośladek do całej prawej nogi.Ból pojawia się dwa dni przed miesiączką,trwa do owulacji(cykle 28-35dni).Pierwszy dzień miesiączki bardzo bolesny(6-8 nosp i brak ulgi).W USG dopochwowym(robione 6x)nic nie widać,przez powłoki brzuszne(3x) też.MRI/RTG odc.lędźw-ok,neurolog-ok,kolonoskopia-ok.Co robić?Proszę odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne est kontynuowanie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.