Ból jajnika i lędźwi a dwa cięcia cesarskie
Witam. Kobieta, lat 28, dwie cc. Od ponad roku ból (określony, jeden punkt, ból wzmaga się przy napinaniu mięśni brzucha) w okolicy prawego jajnika(?), połączony z bólem krzyża i promieniowaniem przez pośladek do całej prawej nogi. Ból pojawia się dwa dni przed miesiączką i trwa do owulacji (cykle 28-35 dni). Pierwszy dzień miesiączki bardzo bolesny (6-8 nosp w tym czasie nie przynosi ulgi). W USG dopochwowym (robione 6x) nic nie widać. MRI/RTG odcinka lędźwiowego ok.Co robić?Proszę o podpowiedź

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.